Sport camp Levínský kocour

Kemp pro každého !

Ubytování v chatkách, stanech a rodinném domě, které se dá zpříjemnit posezením u táboráku, sportovním vyžitím nebo pouhým odpočinkem.

 

Chatky: Náš kemp Vám nabízí ubytování ve 42 dřevěných retro chatkách, které si na nic nehrají. Jsou koncipované jako dvou, tří a čtyřlůžkové. Přesto mají jednotnou cenu. Prostě u nás se platí za retro chatičku i skoro retro cenu 😊

    Chatičky jsou s teráskou, rovnoměrně posazené do přírody s výhledem na kopec, na kterém vykukuje Levínský hrádek. Další část je posazena v blízkosti bývalé tratě, kde se natáčeli legendární ,, Páni kluci ‘‘, jiné zase schované v chládku pod krásnými, rostlými stromy.

    Pro Vaše pohodlí je parkování auta hned u chatičky samozřejmostí, a to samé platí i pro Váš vlastní gril. Chceme, aby náš kemp byl rodinný, přátelským a příjemným místem a proto preferujeme ubytování na delší turnusy, aby naši zákazníci vzali naše chatky za své a příběhy v krásné přírodě na zdravém vzduchu se mohly psát dále.

   Proto jsou naše ceny za pobyt příznivé a ještě příznivější čím více času u nás strávíte.

 

Ceny chatiček různě dlouhých pobytů:

 

1 noc – 600 kč

2 noci – 1100 kč

5 nocí – 2500 kč

7 nocí – 3300 kč

14 nocí – 6000 kč

30 nocí – 11000 kč

 

Travnaté plochy, kterými disponuje náš kemp, jsou vhodné nejen pro Vaše karavany, obytné vozy a stany, ale také třeba na spaní pod širákem, které má své kouzlo a v dnešní době se bohužel vytrácí. Zde také můžete využít 2 veliké ohniště pro táboráky okořeněné třeba hraním na kytaru a opékáním buřtů. Karavany je zde možné po domluvě ponechat celou sezónu. Po domluvě je také možné si založit své malé ohniště či gril, vždyť chceme aby Vám zde bylo fajn a Vaše chvíle jste si zde užili 😊

Pro celý kemp jsou zde zrekonstruované umývárky, toalety a venkovní umyvadla. Máme zde i venkovní zastřešené posezení. Ideální místo pro snídani, oběd či večeři, ale také báječné večerní posezení u centrálního grilu.

Pro pohyb zde máme trampolínu, basketbalový koš nebo hřiště pro voleyball, pingpongový stůl, či branky na malý fotbálek.

 

Rodinný dům: Ubytování v tomto domě určitě osloví i pohodlnější a náročnější zákazníky, kteří se nechtějí ochudit o krásnou místní přírodu, výlety po okolí a zdravý venkovský vzduch. Máme zde dvou až šestilůžkové pokoje, a také pokoj s balkónem a krásným výhledem na Levínský hrádek.

Rodinný dům má zrekonstruované sociální zařízení, kuchyň, tělocvična, která může také sloužit jako velká společenská místnost, třeba pro vaše oslavy či jiné aktivity.

Tento dům je možné si pronajmout jako celek, půlku nebo i jednotlivé pokoje. Jako celek může sloužit k různým seminářům, přednáškám, sportovním aktivitám, oslavám, ale třeba i jen pro spolu strávené chvíle s přáteli nebo rodinou.

 

Dále nabízíme:

- hromadné cvičení a kurzy jógy, strečinku, Thai bo, či kondičního cvičení

- semináře reálné sebeobrany, zápasy, MMA, Kick thai box, silové a vytrvalostní tréninky

Trenéři, instruktoři a reprezentanti s dlouholetou praxí jsou Vám po domluvě k dispozici.

 

Na závěr by jsme chtěli říci, že chceme rodiny, jednotlivce či party motivovat a nahrát zpět možnost trávit společné chvíle u táboráků, nebo jen nahánět volně pobíhající děti s pocitem, že je neničí kybernetika a učí se více souznit s přírodou, která přináší a nabízí víc, než všichni využíváme.

 

Na Vaši návštěvu se bude těšit tým Sport Camp Levínský kocour

Naše adresa

LEVÍN

HORNÍ VYSOKÉ 24

Zavolejte nám

TEL: 775 66 53 53

Sledujte nás

  • Facebook Reflection

© 2020 by Bartadesign